نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری فناوری اطلاعات و ارتباطات (فصل دوم پایان نامه)

عنوان: مبانی نظری فناوری اطلاعات و ارتباطات (فصل دوم پایان نامه)
قیمت: 100000 ریال

 مشخصات کلی فایلمبانی نظری فناوری اطلاعات و ارتباطات:

 امتیاز این فایل بر اساس شاخصِ  آی ای: 4 ستاره  (معنای IQE  چیست؟)

 تعداد صفحه: 25 صفحه (فونت 14)

 تعداد رفرنس: 88 رفرنس

 قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا 10 هزار تومان 

 

نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر  کیفیت مطالب و قابل استفادهه بودن در فصل دوم پایان نامه بررسیی شده است.

 

فایل حاضر 26 صفحه مطلب با فونت 14 B Nazaninدر مورد مبانی نظری فناوری اطلاعات و ارتباطات است که می تواند کمک شایانیی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

فناوري اطلاعات به عنوان یک زیرساخت جدید توجه زیادي را به تأثیر خود در سازمان ها جلب کرده است. این زیرساخت که عموماً به صورت بهره برداري جمعی از دستگاه هاي الکترونیکی، ارتباطات از راه دور، نرم افزار، ایستگاه هاي کامپیوتري نامتمرکز و رسانه هاي یکپارچه تعریف می شود، بر سازماندهی فاصله هاي مکانی و به تبع آن بر دیگر سیستم ها اثر عمیقی بر جا گذاشته است. شاید بتوان گفت فناوري اطلاعات همان مطالعه، طراحی، گسترش، اجرا و مدیریت سیستم هاي اطلاعاتی مبتنی بر کامپیوتر و به خصوص کاربردهاي نرم افزاري و سخت افزاري کامپیوتر است. از این نقطه نظر فناوري اطلاعات سیستمی است که توسط آن داده هاي کاربردي به هر صورت گردآوري می شوند.

در این فایل می‌توانید از 25 صفحه فایل ورد همراه با رفرنس در مورد فناوری اطلاعات برای استفاده در فصل دوم پایان نامه استفاده کنید.

نمونه صفحه:

 


 

برخی از سر فصل های این فایل عبارتند از:

فناوری اطلاعات

ماهیت فناوری اطلاعات

تاریخچه فناوری اطلاعات و ارتباطات

اینترنت

تاریخچه فناوری اطلاعات در ایران

تاریخچه رایانه

تاریخچه اینترنت در ایران

زیرساخت های فناوری اطلاعات

کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان

ابعاد بکارگیري فناوري اطلاعات

پیشینه تحقیق در مورد فناوری اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحه: 25 صفحه

رفرنس: دارد

قیمت با تخفیف 50 درصد فعلا 10000 تومان!

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.