نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری سبک زندگی (فصل دوم پایان نامه)+بسته 10 تایی مقالات مرتبط

عنوان: مبانی نظری سبک زندگی (فصل دوم پایان نامه)+بسته 10 تایی مقالات مرتبط
قیمت: 145000 ریال

فایل حاضر 20 صفحه مطلب با فونت 14 B Zar در مورد مبانی سبک زندگی و همچنین 10 مقاله مرتبط با بحث سبک زندگی می باشد که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

 مشخصات کلی فایل مبانی نظری در مورد سبک زندگی:

تعداد صفحه: 20 (فونت 14)

تعداد رفرنس: 34 رفرنس 

حجم فایل: 3.58 مگابایت 

قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا  14500 تومان

صفحات نمونه:

(برای مشاهده بزرگ تر کلیک کنید)


نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از:

  • سبک زندگی
  • معنای لغوی و ریشه شناسی سبک زندگی
  • مفهوم سبک زندگی
  • مفهوم سبک زندگی وگستره آن علوم اجتماعی
  • مؤلفه‌هاي سبک زندگي
  • رابطه سبک زندگی و سلامت
  • سبک زندگی بهداشتی
  • چرا باید به سبک زندگی بهداشتی توجه شود؟
  • تاثیر سبک زندگی بر بیماری ها
  • پژوهش های انجام گرفته در رابطه با موضوع سبک زندگی

 

 نمونه ای از متن این فایل:

سبک زندگی نخستین  بار توسط وبر معرفی شد که آن را ابزار مفهومی در مدل چند بعدی قشربندی اجتماعی قلمداد می کرد و چالشی با مدل تعیین اقتصادی مورد نظر مارکس بود(بنت، 1386). از نظر وبر سبیک زندگی : 1) با مفهوم گروه های منزلتی ارتباط دارد. 2) الگوهای مصرف را نشان می دهد نه ترکیب آنان را 3) سبک زندگی بوسیله نمایش دیالکتیکی بین انتخاب زندگی و موقعیت زندگی شکل می گیرد، که در این میان انتخاب نقش پر رنگ تری را بازی می کند(قربان زاده، 1388).

سبک زندگی یکی از مفاهیمی است که در نیمه دوم قرن بیست مورد توجه جدی و اقبال جامعه شناسان قرار گرفت. با طرح مباحث مربوط به مدرنیته، هویت، مصرف و انگیزه های مصرف کنندگان از سوی جامعه شناسان بستر مناسبی جهت رشد مطالعات و تحقیقات تجربی در این زمینه فراهم شد. ای گسترش با محوریت نظریات و آرای جامعه شناسانی همچون ماکس وبر[1] ، گیدنز[2] ، وبلن[3] ، بوردیو[4]  ، پیترسون[5]  و ... انجام گرفت. بررسی پیشینه های تجربی در زمینه سبک زندگی در ایران نشان می دهد که سابقه پژوهش در این زمینه به کمتر از بیست سال می رسد البته از سال 1380 تاکنون اقبال محققان به سوی این موضوع بیشتر شده است. به گفته فاضلی (1382) گستردگی ابعاد و پیچیدگی موضوع موجب شده است که مرزهای محدود کننده این موضوع لغزنده و مبهم باشد و لذا برداشت های متفاوتی از این موضوع و قلمرو آن به وجود آید که در بررسی ها قابل مشاهده است.

 

   قیمت با تخفیف 50 درصد فعلا 14500 تومان !

 

 {jcomments on}

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 kahnar karimzade 1396-04-11 08:38
در یک کلام عالی بود.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.