نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری اضطراب و انگیختگی (فصل دوم پایان نامه)+پرسشنامه اضطراب رقابتی

عنوان: مبانی نظری اضطراب و انگیختگی (فصل دوم پایان نامه)+پرسشنامه اضطراب رقابتی
قیمت: 145000 ریال

انگیختگی را می توان به سطح هیجان یا فعالیت بوجود آمده در دستگاه عصبی مرکزی تعریف کرد. سطوح پایین انگیختگی به حالتهای شبیه به خواب می ماند و سطوح بالای آن با حالت های هوشیاری و آشفتگی شدید که در شرایط حساس بین مرگ و زندگی دیده می شود همراه است.

اضطراب یک احساس شخصی از تنش روانی بالا وقابل توجه است،این اصطلاح معمولا با برانگیختگی هم معنی در نظر گرفته می شود،ولی اضطراب به سطح برانگیختگی بسیار بالا اطلاق   می شود که ممکن است حالات ناخوشایندی ایجاد کند این حالات بسیار به مفهوم ترس نزدیک است،ولی بیشتر احساسی است از آنچه که ممکن است اتفاق بیفتد تا اینکه پاسخی به یک موقعیت ترس برانگیز صرف باشد.


  فایل حاضر 21 صفحه مطلب با فونت 14 B Lotus در مورد مبانی اضطراب و انگیختگی و همچنین پرسشنامه اضطراب رقابتی SCAT  می باشد که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

 مشخصات کلی فایل مبانی نظری در مورد اضطراب و انگیختگی:

تعداد صفحه: 21 (فونت 14)

تعداد رفرنس: 28 رفرنس 

حجم فایل: 202 کیلوبایت

قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا  14500 تومان

صفحات نمونه:

(برای مشاهده بزرگ تر کلیک کنید)


نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از:

·        اضطراب
·        تفاوت اضطراب و ترس
·        تفاوت اضطراب و فشار روانی
·        نظریه‌های روان‌شناختی و اضطراب
·        نظریه روانکاوی
·        نظریه رفتارگرایان
·        نظریه شناختی
·        نظریه زیست‌شناختی
·         انواع اضطراب
·         اضطراب حالتی و اضطراب صفتی (ویژه)
·        اضطراب سوماتیک و اضطراب شناختی
·        انگیختگی
·        انگیختگی و اضطراب

 

قیمت با تخفیف 50 درصد فعلا 14500 تومان !

 

 

 نمونه ای از متن این فایل:

اضطراب یکی از مهم‌ترین هیجانات است و نوعاً به‌عنوان برانگیختگی، همراه با یک جهت‌دهی منفی (اجتناب) تعریف می‌شود (گیل ، 1383).

به نظر بورکیس  و همکارانش در سال 1976، اضطراب می‌تواند به‌عنوان یک میزان افزایش یافته‌ای از انگیختگی مستقیم سیستم عصبی تعریف شود که معمولاً به شاخه سمپاتیک نزدیک می‌شود و با ادراک اثرات منفی حرکتی همراه است. اضطراب در اصل حالتی از انگیختگی مستقل است که با ادراک احساسات و دریافت ذهنی همراه است. پس اضطراب هم جنبه بیولوژیکی و هم جنبه روانی دارد و هر دو جنبه در مواقعی که فرد مضطرب است تا حدودی در او عینیت می‌یابد.

در حقیقت حالات اضطرابی با احساس تنش به‌طور عینی، ترس و ناآرامی، نگرانی،‌ برانگیختگی و فعالیت سیستم عصبی خود مشخص می‌شود (جمشیدی، 1385).

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.