نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری انرژی های نو

عنوان: مبانی نظری انرژی های نو
قیمت: 160000 ریال

گسترش روزافزون نیازهای صنعتی به انرژی و نیز مشکلات اساسی در تامین سوخت های فسیلی، امروزه توجه همه سیاست گزاران و دست اندرکاران صنعت انرژی را به سمت انرژی های تجدیدپذیر جلب کرده است. با توجه به افزایش قیمت سوخت های فسیلی در دهه های آینده و نیز کاهش هزینه های تکنولوژی انرژی‌های تجدیدپذیر، این انتظار وجود دارد که در هه های آینده، روند مصرف انرژی های فسیلی کاهش یابد و مصرف انرژی های تجدیدپذیر به شدت افزایش یابد. از انواع انرژی های تجدیدپذیر می توان به انرژی خورشیدی، انرژی باد، بیومس، زمین گرمایی، انرژی امواج دریا و نیز انرژی نیروگاه های آبی بزرگ و کوچک اشاره کرد. با توجه به فراوانی انرژی خورشیدی، بیشترین توجه به انرژی خورشیدی می باشد و پس از انرژی خورشیدی، می توان به انرژی باد و بیومس اشاره کرد. در این مقدمه به معرفی انواع انرژی‌های تجدیدپذیر و کاربردهای آنها و نیز مقایسه اقتصادی هزینه های ساخت هر یک از این سیستم ها اشاره شده است.

فایل حاضر 32صفحه مطلب با فونت 14 B Lotus در مورد مبانی انرژی های نو است که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

 

مشخصات کلی فایل مبانی نظری:

تعداد صفحه: 32 (فونت 14)

تعداد رفرنس: 39 رفرنس

حجم فایل ها:  560 کیلوبایت  فایل مبانی نظری 

قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا 16000 تومان

 

نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از: 

 

2-1-3- مقدمه ای بر انرژی های نو 

2-1-3-1- انرژی خورشیدی 

2-1-3-2- انرژی باد 

2-1-3-3- انرژی زمین گرمایی 

2-1-3-4- انرژی بیومس 

2-1-3-5- پیل سوختی 

2-1-3-6- انرژی های دریایی 

2-1-4- اقتصاد مقاومتی 

2-1-4-1- سیاست­های کلی اصلاح الگوی مصرف 

2-1-4-2- قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی 

2-1-4-3- کلیات و تعاریف   

2-2- پیشینه پژوهش 

2-2-1- پیشینه داخلی 

2-2-2- پیشینه خارجی 

فهرست منابع

 

 

 قیمت با تخفیف 50 درصد فعلا 16000 تومان!

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.