نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری هوش فرهنگی+مقالات مرتبط

عنوان: مبانی نظری هوش فرهنگی+مقالات مرتبط
قیمت: 135000 ریال

 مشخصات کلی فایل:

 امتیاز این فایل بر اساس شاخصِ  آی ای: 5 ستاره  (معنای IQE چیست؟)

 تعداد صفحه: 35  (فونت 14)

 تعداد رفرنس: 66 رفرنس

 حجم فایل ها:  3.4 مگابایت  فایل مبانی نظری +بسته مقالات فارسی جدید هوش فرهنگی

 قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا 13500 تومان 

 

نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر  کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

 

فایل حاضر 73 صفحه مطلب با فونت 14 B Nazanin(نمونه صفحه) در مورد مبانی هوش فرهنگی است که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

 

ضمناً این بسته علاوه بر فایل مبانی نظری حاوی 12 عدد مقاله فارسی جدید در موضوع هوش فرهنگی می باشد.

 

 

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از: 

·        مقدمه

·        هوش فرهنگی

·        فرهنگ

·        تنوع فرهنگی

·        اجزاي هوش فرهنگي

·        هوش فرهنگی زیر بناي سازگاري اجتماعی

·        چهار عامل مهم در سنجش هوش فرهنگي

·        انواع شخصيتها در هوش فرهنگي

·        مديران جهاني

·        تقويت هوش فرهنگي

·        مباني نظري

·        نظريه هوش فرهنگي ون داين

·        نظر ارلي و انگ

·        نظر توماس و اينكسون

·        پیشینه پژوهش

·        پیشینه داخلی

·        پيشينه خارجي

·        منابع فارسی

·        منابع لاتین

·        ضمائم

 

رشد روز افزون تعاملات و مبادلات بين المللي و ناهمگوني نيروي کار، توجه بسياري از صاحب ‌نظران مديريت و کسب و کار را به شناسايي و تقويت قابليت­هايي که به حضور اثربخش در محيط‌هاي بسيار پيچيده و پوياي جهاني بينجامد، معطوف کرده است. در ميان اين قابليت­ها، هوش فرهنگي مهمترين ابزاري است که مي­توان براي مواجهه مناسب با موقعيت­هاي چند فرهنگي به کار گرفت. هوش فرهنـگي کمک مي­کند با درک سريع و صحيح مولفه­هاي فرهنگي مختلف، رفتاري متناسب با هر يک از آنها بروز دهيم(جان نثار احمد و همکاران، 1384).

به راستي چه مديراني موفق هستند؟ چرا برخي مديران عليرغم برخورداري از ضريب هوشي بالا، در کار خود شکست­هاي فاحشي را تجربه مي­کنند؟ چگونه است که برخي مديران در محيط­هاي بيگانه خوب عمل مي‌کنند و برخي ديگر مي­لغزند؟ آيا به جز ضريب هوشي عوامل ديگري در موفقيت افراد و سازمان­ها تأثير دارد؟

هوش فرهنگي به عنوان توانايي فرد براي تطبيق با فرهنگ­هاي جديد تعريف مي­شود. محققان معتـقدند هوش فرهنگي در راستاي هوش عاطفي و اجتماعي است. هوش عاطفي فرض مي­کند که افراد با فرهنگ خود آشنا هستند بنابراين براي تعامل با ديگران از روش­هاي فرهنگي خود استفاده مي­کنند. هوش فرهنگي جايي خودش را نشان مي­دهد که هوش عاطفي ناتوان است يعني در جايي که با افرادي در محيط­هاي نا آشنا سر و کار داريم. هوش فرهنگي سه بخش و عنصر اساسي دارد: عنصر شناختي، عنصر رواني و انگيزشي و عنصر فيزيکي و رفتاري(جان نثار احمدی و همکاران، 1384).

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+4 #1 محسن الماسی 1396-08-13 05:04
بسیار عالی. با تشکر از سایت شما.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.