نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

مبانی نظری ارزیابی کارکنان و سازمان

عنوان: مبانی نظری ارزیابی کارکنان و سازمان
قیمت: 110000 ریال

 مشخصات کلی فایل:

 امتیاز این فایل بر اساس شاخصِ  آی ای: 5 ستاره  (معنای IQE چیست؟)

 تعداد صفحه: 26 (فونت 14)

 تعداد رفرنس: 74 رفرنس

 حجم فایل ها:  260 کیلوبایت فایل مبانی نظری

 قیمت: با تخفیف 25 درصد فعلا 11000 تومان 

 

نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر  کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

 

فایل حاضر  26 صفحه مطلب با فونت 14 B Nazanin(نمونه صفحه) در مورد مبانی مبانی نظری ارزیابی کارکنان و سازمان، است که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

 

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از: 

·        ارزیابی، ارزیابی عملکرد، مدل‌های ارزیابی

·        عملکرد

·        ارزیابی عملکرد

·        تعریف ارزیابی عملکرد

·        اهداف ارزیابی عملکرد

·        مزایای ارزیابی عملکرد

·         ابعاد ارزیابی عملکرد

·        فرآیند ارزیابی عملکرد

·        هرم عملکرد

·        نظریه‌های عملکرد

·        سنجش عملکرد

·        انحرافات در ارزیابی عملکرد کارکنان

·        سیستم‌های ارزیابی عملکرد سنتی و مدرن

·        مقدمه بر کارت امتیازی متوازن

·        کارت امتیازی متوازن

·        سیرتکاملی کارت امتیازی متوازن

·        کارت امتیازی متوازن نسل اول

·        کارت امتیازی متوازن نسل دوم

·        کارت امتیازی متوازن نسل سوم

·        منابع و مآخذ     

 

ارزیابی عملکرد از مهمترین فرآیندهای راهبردی است که ضمن ارتقای پاسخگویی میزان تحقق اهداف و برنامه های هر سازمان را مشخص می کند. در این میان نکته قابل توجه این است که سازمانها نسبت به این موضوع بسیار مهم، شناخت کامل پیدا کرده و با برداشت تصویر واحدی از آن زمینه های لازم را برای دست یابی به برنامه های توسعه ای و اخذ بازخوردهای لازم از اجرای برنامه ها فراهم کنند و همچنین اقدام به بهبود عملکرد و طی مسیر تعالی نمایند (الوانی 1380). نیروی انسانی امروزه به عنوان مهمترین منبع سازمانی به شمار آمده و دامنه تأثیرات آن ابعاد وسیع تری از سازمان را در بر می گیرد. نسل جدید نیروی کار دیگر با روش های سنتی قابل اداره کردن نبوده و محرک های اقتصادی اثر انگیزش پیشین خود را نخواهد داشت. براین اساس بقاء و موفقیت سازمان های امروزی در گرو بهره وری نیروی انسانی آنهاست. به بیان دیگر، چالش جدید مدیران، هنر مدیریت آنهاست. هم سوئی اهداف فردی و اهداف سازمانی و بهبود مستمر عملکرد از جمله عواملی است که می تواند بهره وری نیروی انسانی را تحت تأثیر قرار دهد. به عبارت دیگر، نمی توان از نیروی انسانی انتظار عملکرد عالی داشت، ‌در حالیکه نیازهای اجتماعی و امنیتی او را برآورده نساخت. وجود نظامی که بتواند به این خواسته ها پاسخ داده و امکانات رشد و ترقی افراد را فراهم آورد، یک ضرورت به شمار می آید. لازمه تحقق این امر وجود سیستم های اداری و منابع انسانی اثربخش می باشد که به عنوان سیستم های پشتیبانی کننده در سازمانها انجام وظیفه نمایند. در ارزیابی عملکرد از میزان دست یابی به اهداف از پیش تعیین شده آگاه می شویم، وضعیت جاری مان را با روند گذشته مقایسه می کنیم و وضعیت خویش را در قبال رقبا می سنجیم و نقاط ضعف و قوت مان را به منظور ترمیم آنها شناسایی می کنیم(ابن الرسول و خانی جاغرق، 1383). 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.