نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

امتیاز کاربران

شاخص کیفیت IE

یکی از مهم ترین سوال در هنگام خرید یک فایل اطمینان از وضعیت فایل از نظر کیفی و کمی است. به این منظور وبسایت پرسشنامه و مبانی نظری ایران کاملا صادقانه قبل از انتشار فایل کیفیت آن را بررسی کرده و بر اساس آن یکی از نمرات زیر را اختصاص می دهد:

 

5 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح  عالی می باشد. فایل های مبانی نظری 5 ستاره علاوه بر پایان نامه های ارشد، برای پایان نامه های دکتری نیز پیشنهاد می شود.

 

 

4 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح خیلی خوب می باشد. فایل های مبانی نظری 4 ستاره برای پایان نامه های ارشد کاملا مناسب بوده و برای پایان نامه های دکتری نیز در صورت سختگیری استاد با کمی تقویت می شود استفاده کرد.

 

 

3 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح خوب می باشد. فایل های مبانی نظری 3 ستاره برای پایان نامه های ارشد مناسب بوده و برای پایان نامه های دکتری نیاز به تقویت دارند.

 

2 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح متوسط می باشد. فایل های مبانی نظری 2 ستاره برای پایان نامه های ارشد با کمی تقویت مناسب می باشند. برای پایان نامه های دکتری می توان به عنوان بخشی از فصل دوم از آن ها استفاده کرد.

 

1 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح پایین تر از متوسط می باشد. فایل های مبانی نظری 1 ستاره برای پایان نامه های ارشد نیاز به تقویت داشته و برای پایان نامه های دکتری پیشنهاد نمی شود.

 

 

نکته 1: همه فایل های مبانی نظری 5 ستاره تا 1 ستاره برای استفاده در مقاله ها مناسب و کافی می باشند.

نکته 2: امتیاز بندی فایل ها بر اساس نظر 3 نفر از دانشجویان دکتری انجام شده و استاد شما ممکن است سلیقه متفاوتی داشته باشد.

 {jcomments on}

 

 
امتیاز کاربران

بعد از اتمام کار پایان نامه تربیت بدنی و گرفتن تاریخ دفاع دغدغه اصلی تمامی دانشجویان نحوه درست کردن پاورپوینت برای دفاع از پایان نامه می باشد. 

برای آسان کردن کار شما 2 پاورپوینت بسیار زیبا در این پکیج قرار داده ایم که می توانید پاورپوینت خودتان رو با استفاده از این ها تهیه کنید.

بنابر درخواست جمع کثیری از کاربران و بازدید کنندگان مبنی برطراحی پاورپوینت دفاع و اینکه پکیجی که در سایت قرار دارد که شامل دو پاور نمونه+تم+تصاویر پشت زمینه+بسم الله+فایل ورد آموزش نحوه ارائه می باشد را به صورت یکجا نیاز نداشته و تنها نیاز به پاورپوینت نمونه می باشند. لذا بر آن شدیم در پکیجی جداگانه تنها پاورپوینت های نمونه را در سایت قرار داده تا ان دسته از کاربرانی که نیاز به این مورد دارند با مبلغی پایین تر و تنها با 2800 تومان این بسته را تهیه کنند.

محتویات بسته:

دو عدد نمونه پاورپوینت دفاع با افکت و طرح های متفاوت برای دفاع

 

 این پکیج ارزشمند را با تخفیف ویژه تنها با 2800 تومان می توانید تهیه نمایید.

  


 

 این پکیج ارزشمند را با تخفیف ویژه تنها با 2800 تومان می توانید تهیه نمایید.

 

 

فایل های مرتبط:

نمونه پاورپوینت دفاع از پایان نامه+آموزش کلی نحوه ارائه+نمونه تصاویر پشت زمینه+نمونه تمپلیت

طراحی پاورپوینت دفاع+استخراج مقاله

{jcomments on}

 
امتیاز کاربران

در صورت تمایل به سفارش طراحی و ساخت فایل پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه تان و یا استخراج مقاله همایش و همچنین مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه خود می توانید با ایمیل زیر تماس حاصل کرده شماره تماس خود را در ایمیل قید نموده  و همکاران ما شما را کمتر از نیم ساعت راهنمایی خواهند نمود.

                     
     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ضمناً در این رابطه می توانید در تلگرام با شماره 09141802044 در ارتباط باشید.

طراحی و تهیه پاورپوینت دفاع به صورت آکادمیک و حرفه ای تنها با 75 هزار تومان

استخراج مقاله همایش و همچنین مقاله علمی پژوهشی با فرمت مجلات علمی پژوهشی و ISC تنها با 50 هزار تومان


اگر دو مورد بالا را با هم سفارش دهید تنها با 100 هزار تومان انجام می پذیرد.

 

 

{jcomments on}

 

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.