نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شاخص کیفیت IE

یکی از مهم ترین سوال در هنگام خرید یک فایل اطمینان از وضعیت فایل از نظر کیفی و کمی است. به این منظور وبسایت پرسشنامه و مبانی نظری ایران کاملا صادقانه قبل از انتشار فایل کیفیت آن را بررسی کرده و بر اساس آن یکی از نمرات زیر را اختصاص می دهد:

 

5 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح  عالی می باشد. فایل های مبانی نظری 5 ستاره علاوه بر پایان نامه های ارشد، برای پایان نامه های دکتری نیز پیشنهاد می شود.

 

 

4 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح خیلی خوب می باشد. فایل های مبانی نظری 4 ستاره برای پایان نامه های ارشد کاملا مناسب بوده و برای پایان نامه های دکتری نیز در صورت سختگیری استاد با کمی تقویت می شود استفاده کرد.

 

 

3 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح خوب می باشد. فایل های مبانی نظری 3 ستاره برای پایان نامه های ارشد مناسب بوده و برای پایان نامه های دکتری نیاز به تقویت دارند.

 

2 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح متوسط می باشد. فایل های مبانی نظری 2 ستاره برای پایان نامه های ارشد با کمی تقویت مناسب می باشند. برای پایان نامه های دکتری می توان به عنوان بخشی از فصل دوم از آن ها استفاده کرد.

 

1 ستاره: فایل هم از نظر کیفیت، هم از نظر کمیت و هم منابع مورد استفاده در سطح پایین تر از متوسط می باشد. فایل های مبانی نظری 1 ستاره برای پایان نامه های ارشد نیاز به تقویت داشته و برای پایان نامه های دکتری پیشنهاد نمی شود.

 

 

نکته 1: همه فایل های مبانی نظری 5 ستاره تا 1 ستاره برای استفاده در مقاله ها مناسب و کافی می باشند.

نکته 2: امتیاز بندی فایل ها بر اساس نظر 3 نفر از دانشجویان دکتری انجام شده و استاد شما ممکن است سلیقه متفاوتی داشته باشد.

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+7 #1 فتحی رضایی 1395-10-16 15:13
خدا خیرتون بده. کار درست یعنی همین
نقل قول کردن
 
 
+5 #2 کوثری 1395-10-17 07:10
مبانی نظری فرسودگی شغلی رو هم 5 ستاره بدید. عالی بود
نقل قول کردن
 
 
+5 #3 کوثری 1395-10-18 17:23
خلاقیتتون حرف نداره
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.