کتاب ارزشمند تمرینات با کش

عنوان: کتاب ارزشمند تمرینات با کش
قیمت: 70000 ریال

 لینک دانلود  پس از خرید فعال می شود. همچنین یک نسخه به ایمیل شما ارسال می شود.

 

 

 

 ورزش با کش تمرینات استقامتی تمام بدن را شامل می‌شود. ما در تمرینات با وزنه خود عضله را تقویت می‌کنیم در تمرینات هوازی مدت زمان استقامت خود عضله را تقویت می‌کنیم در تمرینات باکشعضله هایی که برای اتصال به بافت استخوانی و بافت عضله‌ای به کار برده می‌شه را تقویت می‌کنیم این عضله‌ها در بیشتر افراد ضعیف هستند.

 دلیل این که هیچ وقت فشار روی این عضله وارد نشده این هست که هیچ وقت شما حرکات قدرتی‌،استقامتی و تعادلی را همزمان با هم کار نکردین ولی‌ در این ورزش همزمان با استقامت و قدرت تعادل زیادی را ورزشکار باید تحمل کند، ابزاری که در این ورزش هست بند‌های محکم و کلفتی‌ هست که تا وزن ۱۸۰ کیلو رو تحمل می‌کند این ورزش در این اواخرر طرفدار‌ان بسیاری پیدا کرده است، به دلیل فضای کمی‌ کهه این ورزش می‌خواهد و اینکه وسیله‌های انجام حرکت این ورزش به راحتی‌ در یک کیف جا می‌شود و فرد ورزشکار در هر زمان و هر محیطی‌ میتواند حرکت ورزشی خود را انجام دهد.

کش پیلاتس یک وسیله ی ورزشی کاربردی است و فقط مختص کسانی که پیلاتس کار می کنند نیست بلکه برای همه ی رشته ها کاربردی است.همچنین برای کسانی که به حرکت‌ درمانی و فیزیوتراپی نیاز دارند بسیار مناسب می باشد.

 

با کش پیلاتس میتوانید روی تمامی عضلات خود کار کنید و قدرت و استقامت خود را افزایش دهید.

مزایای استفاده از کش پیلاتس:

۱-قابل استفاده در منزل

۲-قابل استفاده برای تمام سنین

۳-قابل گره زدن به دست و پا

۴-قابل استفاده برای تمام نقاط بدن

استفاده از کش پیلاتس نیازمند تجربه و آموزش است که بتوانید به طور صحیح از آن استفاده کنید که در این کتاب به صورت کامل و جامع به همه عضلات بدن با آموزش کامل پرداخته شده است.

 

فهرست مطالب:

·         لگن/ زانو/ مچ

·         تنه/لگن خاصره

·         شانه/تنه

·         مچ دست/آرنج

·         گردن

·         کشش ها

 

 نویسنده: مهدی شکروی، معصومه دهقان

قیمت با 50 درصد تخفیف تا پایان فروردین ماه فقط 7 هزار تومان

 

 {jcomments on}

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 مهدی رسولی 1396-01-19 16:05
عالی بود
نقل قول کردن
 
 
0 #2 ساناز معصومی 1396-01-19 16:06
ممنونم. من خیلی دنبال این کتاب بودم. پیدا نمی کردم.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.