1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

هر يك از سازمان ها با توجه به اهميت آموزش تلاش مي كنند فرصت هايي را براي رشد و بالندگي اعضاي خود به وجود آورند. پيشرفت و تحولات سريع علم وتكنولوژي همراه با تحولات وسيع فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي ايجاب مي كند كه نيروي انساني شاغل در سازمان ها به عنوان مهمترين عامل توسعه يك سازمان، به منظور همگامي و همراهي با تحولات مذكور، اكتفاي چنداني به آموزش هاي قبل و بدو خدمت خود ننمايند و با استفاده از فرصت ها و شركت در دوره هاي آموزشي ضمن خدمت بتوانند به عنوان عنصري فعال و موثر در جهت تحقق اهداف خود وسازمان، نقش لازم را ایفا نمایند (آسترکی، 1389).

 فایل حاضر 18 صفحه مطلب با فونت 14 Lotus در مورد مبانی آموزش و آموزش ضمن خدمت است که می تواند کمک شایانی به شما در نوشتن فصل 2 پایان نامه بنماید. تمامی مطالب در این فایل دارای رفرنس معتبر می باشند.

ضمناً این بسته علاوه بر فایل مبانی نظری آموزش و آموزش ضمن خدمت حاوی 10 عدد مقاله فارسی جدید در موضوع آموزش و آموزش ضمن خدمت و همچنین حاوی پرسشنامه استاندارد آموزش ضمن خدمت می باشد.

 

مشخصات کلی فایل مبانی نظری:

تعداد صفحه: 18 (فونت 14)

تعداد رفرنس: 23 رفرنس (14 رفرنس فارسی و 9 رفرنس انگلیسی)

حجم فایل ها: 142 کیلوبایت فایل مبانی نظری + 3.92 کیلوبایت بسته مقالات فارسی ضمن خدمت در قالب word + هفتاد کیلوبایت پرسشنامه آموزش ضمن خدمت

قیمت: با تخفیف 50 درصد فعلا 18500 تومان

صفحات نمونه:

(برای مشاهده بزرگ تر کلیک کنید)


نکته مهم: برخلاف سایت های مشابه، تمامی مطالب این سایت قبل از انتشار از نظر کیفیت مطالب و قابل استفاده بودن در فصل دوم پایان نامه بررسی شده است.

سرفصل های موجود در این فایل عبارتند از:

 

 • مقدمه
 • آموزش
 • مدلهاي گوناگون از مراحل و فرايندهاي آموزش
 • مدلهاي ساده وخطي
 • مدل T. D. L. B 
 • مدل پارکر
 • مدل مبتني بر تحول پذير بودن سازمان
 • مدل رويكرد سيستمي به آموزش
 • نياز سنجي آموزشي
 • محتواي برنامه درسي آموزش كاركنان
 • اصول سازماندهي محتواي آموزشي
 • روش هاي آموزش كاركنان
 • اجراي برنامه هاي آموزش كاركنان
 • ارزشيابي آموزش
 • آموزش و توانمندی شغلی
 • آموزش ضمن خدمت

 

 

قیمت با تخفیف 50 درصد

                               فعلا 18500 تومان !

 

برای خرید کلیک کنید:

قسمتی از متن فایل:

هزاره سوم ميلادي، با جهاني شدن آموزش و با رشد فزاينده فناوري اطلاعات، ارتباطات و تغييرات سريع در دانش و مهاجرت ها همراه بوده است (کارنوی[1]، 1995). انديشمندان عصر حاضر، انفجار اطلاعات را نامي در خور و شايسته شرايط و مقتضيات امروز ميدانند. در اين عصر، سرمايه انساني، مهمترين عامل توسعه سازماني و آموزش، بهترين ابزار براي توسعه منابع انساني به حساب ميآيد (ایوانسدیچ[2]، 2001 و ساخاروپولوس و وود[3]، 1991). به عبارت ديگر اين اصل كه آموزش در ارتقاي سطح دانش، توانمندي ها و نگرشهاي انسان تأثير بسزايي دارد، مورد توافق تمامي صاحب نظران و متخصصان امر آموزش و تعليم و تربيت مي باشد (صدری و پاکدل[4]، 2000). گزارش سازمان ملل حكايت از آن دارد كه نه تنها كشورهاي پيشرفته و صنعتي جهان، بلكه كليه كشورهاي در حال توسعه نيز به اين باور رسيده اند و امروزه قطب هاي صنعتي جهان، مبالغ هنگفتي را صرف آموزش كاركنان خود مي كنند. آموزش در اين معنا همان آموزش مداوم است و آموزش ضمن خدمت نيز اصطلاحي است كه در ادبيات آموزش مداوم و آموزش بزرگسالان طرح مي شود. البته آموزشهايي ميتوانند باعث ايجاد افزايش كارايي گردند كه هدف دار، مداوم و پرمحتوا بوده و به وسيله كارشناسان، اساتيد و مربيان مجرب در امور آموزشي، برنامه ريزي و اجرا گردد. اين آموزشها مي تواند نيروي انساني يك سازمان را همگام با پيشرفت هاي علم و تكنولوژي به حركت درآورده و در ارتقاي كيفيت و كميت كارايي آنان مؤثر باشد (ابطحی[5]، 2004).

 

دیدگاه‌ها   

 
+5 #1 اشکان 1394-01-05 12:45
عالی بود، مرسییی
نقل قول کردن
 
 
+5 #2 kazempour 1394-01-05 12:47
با تشکر از سایت خوبتون خیلی کمکم کرد ممنون
نقل قول کردن
 
 
+5 #3 zahra.ha68@yahoo.com 1394-01-05 12:49
مدل پارکر کامل توضیح داده شده؟
ممنون میشم اگه جوا بدین
نقل قول کردن
 
 
+5 #4 ادمین 1394-01-05 12:54
به نقل از :
مدل پارکر کامل توضیح داده شده؟
ممنون میشم اگه جوا بدین


سلام
بله به صورت کامل در فایل مبانی موجود می باشد
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

آموزش خرید آنلاین

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

برای اطمینان به خرید اینترنتی ببینید: